Újabb négy érmet szereztek atlétáink Győrben

Az Atlétikai Magyar Szuperliga Döntő másnapján is kiválóan teljesítettek a DSC-SI sportolói.

0

306615137_10160468371808969_4846121364815567863_n-300x169 Újabb négy érmet szereztek atlétáink GyőrbenFotó: Magyar Atlétika – Hungarian Athletics/Facebook

A Szuperliga Döntő másnapján is izgalmas versenyeket láthattak mindazok, akik kilátogattak a Győri Olimpiai Sport Parkba. Vasárnap is több számban osztottak érmeket, mely medálok közül a Debreceni Sportcentrum-Sportiskola atlétái négyet zsebeltek be. 400 gáton Koroknai Tibor igazolva klasszisát, 51.85-ös idővel utasította maga mögé a mezőnyt, és vehette át a győztesnek járó aranyérmet. Rúdugrónknak, Klekner Hangának ezúttal 415 centi is elég volt, hogy felállhasson a dobogó legmagasabb fokára.

Török Gergely 204 centin zárta a magasugrók viadalát, ezzel a 3. helyen végzett, mint ahogy hármasugrónk, Iván Zsombor, aki 14.63at teljesítve vehette át a harmadik legfényesebb medált.

Oláh Máté 800 méteren állt rajthoz, 1:52.44-es idővel nyolcadikként futott át a célvonalon.