Újra a legjobbak között az Ökrös-csapat

0

u13-dka-300x225-300x225 Újra a legjobbak között az Ökrös-csapatFotó:debka.hu

Debreceni KA DSI – Salgótarjáni KI 70:40

Egy nagyon alacsony színvonalú mérkőzésen mi sem találtuk meg a ritmust. Rengeteg hibával játszottunk. A mérkőzés 80 százalékban, a máskor csak kevesebb játéklehetőséget kapó játékosainkat tudtuk játszatni.

Debreceni KA DSI – Tiszaújváros Phoenix KK 69:51

Ökrös Tamás: Mind támadásban és védekezésben fantasztikus munkát végeztünk az első félidőben. Igazi csapat munkával keményen és szervezetten kosárlabdáztunk. A hazai ellenfél, sokszor igen durva játékára, volt egy kis visszaesés a harmadik etapban. A gyerekek azonban, a nagyszámmal ellátogatott szülői szurkoló tábor segítségével, borzasztó fegyelemmel alkalmazkodtak a körülményekhez és magabiztos győzelmet arattak.

Ezzel a tornagyőzelemmel az egy évvel fiatalabb csapatunk visszaverekedte magát a legjobbak közé a következő fordulóra.

A játékosok hatékonysági mutatója a két mérkőzés alapján: Soltész Á. 12, Lovász T. 20, Czipka M. 18, Bereczki Á. 34, Makray B. 32, Csirkés M. -4, Varga B. 29, Kátai V. 1, Nagy D. 7, Illés G. 44, Jankó Cs. 40, Fekete B. 18, Vitányi D. 11, Tamus Á. 15.

Edzők: Ökrös Tamás, Gál Balázs