Úszás: Debreceni érmek Kaposváron

A DSC-SI tehetségei egyaránt három-három érmet szereztek a Somogy megyei versenyen.

0

4413-1-300x200 Úszás: Debreceni érmek Kaposváron

Huszonöt egyesület több mint 300 úszója küzdött meg az érmekért a II. Kaposvár Kupa első fordulójában. A Csik Ferenc versenyuszodában válogatott sportolók is vízbe ugrottak, mint például Burián Katalin, Cseh László és Németh Nándor. A DSC-SI úszószakosztálya hat medállal zárta a versenyt. Gál Kincső két számban is nyerni tudott, 400 és 1500 gyorson is elsőként állította meg az órát, míg ugyanebben az úszásnemben 100 méteren második helyen végzett.

Szintén elégedett lehet saját teljesítményével Zombori-Szalontai Ferenc, aki 100 mellen és 1500 gyorson is másodikként csapott célba. Mindemellett 200 vegyesen egy bronzzal gyarapította éremkollekcióját.

A somogyi megyeszékhelyen -a tervek szerint- március 6-án rendezik meg a II. Kaposvár Kupa második fordulóját.