Közvetlen riválisához látogatott a DVSC-TVP.

0

kisvarda-dvsctvp Vereség Kisvárdán

fotó: dvsckezilabda.hu

Hiába kezdtünk jól, a hazaiak gyorsan magukhoz ragadták a kezdeményezést. Palsdóttir találatával vezettünk utoljára, 3-2 arányban. Khakunova jól szervezte a várdai akciókat, a hazaiak játékán nyoma sem volt a korábbi meccseken tapasztalható tanácstalanságnak. Ezzel szemben mieink védekezése erősen hiányosnak, s hiábavalónak bizonyult.

A vendégszurkolók által teremtett hangulat dacára, a folytatásban már 3 találattal ment a Várda. A zárkózás reménye persze adott volt, ezzel szemben a félidei kétgólos hazai fór abszolút reálisnak bizonyult.

Reménykedhettünk a szünetben, ám a folytatás még az első 30 percet is alulmúlta, hiszen a hazaiak fokozatosan léptek el, s az időnkénti fellángolások ellenére kétség sem férhetett ahhoz, hogy otthon tartják a pontokat.

Szomorú, de sajnos a rossz formában lévő Kisvárda is leiskolázta csapatunkat.