Meddő volt a mezőnyfölény

Nem sikerült pontot szereznie a kis DEAC-nak Sámsonban.

0

20150313112149_sport-foci-gol-labda-bankracio_642x369_cover-2-300x172 Meddő volt a mezőnyfölény

Leginkább egyetemistáink játszottak fölényben, többet birtokolták a labdát, az első félidőben a hazai találatra még kettővel válaszoltak, de a játékrész vége előtt egyenlített ellenfelük. Szünet után viszont már csak a hazaiak tudtak helyzeteikből betalálni, Katona László csapata a lehetőségeikkel nem tudott élni. A mérkőzésen a helyzetkihasználás döntött, ebben jobb volt a Hajdúsámson.

Hajdúsámson – DEAC-II: 4:2 (2:2)

DEAC-II: Dudás, Révai, Nagy K., Bíró (Blága 82’), Magyar, Tar, Molnár, Rácsai (Báló 84’), Kincses, Buzai (Varga 70’), Mizsák (Párducz 60’)

Edző: Katona László

Gólszerzők: Bíró 30’, Molnár 33’

Katona László: Mezőnyfölényben játszottunk a mérkőzésen, de ez meddőnek bizonyult, ellenfelünk előreívelt labdákkal próbálkozott, ezeket viszont rosszul védekeztük le. Nagyjából ugyanannyi helyzet volt mindkét oldalon, de a Hajdúsámson ezekből többet kihasznált.