Bényei Ágostonnal soraiban harmadik helyen zárt a magyar válogatott

Lejátszotta utolsó mérkőzését a Telki Kupán az U17-es válogatottunk.

0

hun_cyp_0812_telki_10-300x169 Bényei Ágostonnal soraiban harmadik helyen zárt a magyar válogatottFotó: MLSZ

Korosztályos nemzeti csapatunk a horvátok és a csehektől elszenvedett vereség után, utolsó mérkőzésén, Ciprus ellen lépett pályára abban a reményben, hogy megszerzik a harmadik helyet.

Az első félidőt egygólos hátránnyal zárta a magyar csapat, a második játékrészben minden beleadtak, hogy egyenlíteni tudjanak, de a gól csak nem akart összejönni. Már úgy nézett ki, a ciprusiak megnyerik a találkozót, de a 92. percben sikerült egalizálni. A döntetlennel harmadik helyen zárta a Telki Kupát a magyar válogatott.

A mérkőzésen kezdett a DVSC-DLA középpályása, Bényei Ágoston, aki 81 percet töltött a pályán.

Magyarország-Ciprus 1-1 (0-1)