Egy győzelem, egy vereség a hétvégi mérleg

A regionális leány kadett bajnokságban két mérkőzésen is pályára léptel Licska József tanítványai. A Nyíregyháza “B” csapatát simán verték a lányok, de a miskolciaktól vereséget szenvedtek, így ötven százalékos mérleggel zárták a hétvégét.

0

csapatkép-6-e1572258988384-600x450-300x225 Egy győzelem, egy vereség a hétvégi mérlegFotó: debka.hu

DKA/A-Nyíregyházi KS/B 114-51 (38-12; 20-15; 31-15; 25-9)

DKA: Papp Dóra, Futó Sára 5/3, Papp Lilla 49, Hegedüs Dóra 16, Balassa Kincső 15, Varga Rebeka 7, Fárbás Eliza 9, Sós Anna 6, Király Viktória, Aradi Frida 1, Czentye Zoé 6, Novák Veronika

Licska József: Az első mérkőzés egyértelműbbre sikerült, mint ahogy gondoltuk. Több dolgot is tudtunk gyakorolni, amire edzésen kevesebb idő jutott. Örülök, hogy mindenki pályára tudott lépni és hozzátett a mérkőzéshez.

MVSI/A-DKA/A 65-47 (16-12; 20-20; 15-4; 14-11)

DKA: Papp Dóra, Futó Sára 6/6, Papp Lilla 17/3, Hegedüs Dóra 6, Balassa Kincső 11, Varga Rebeka 7, Fárbás Eliza, Sós Anna, Király Viktória, Aradi Frida, Czenyte Zoé, Novák veronika

Licska József: Nagyon jól kezdtük a második meccset. A zóna védekezésünk a játék elején nagyon jól működött, viszont a harmadik negyedben sajnos kiengedtünk, ezért alakult ki a nagyobb különbség. Kifejezetten örülök, hogy a sok dobó edzés megtette a hatását, hiszen többen is betaláltak kívülről. A munka nem hazudik. Dolgozunk tovább és amikor kell, elcsípjük a miskolci csapatot.