DEBKA junior: Fölényes győzelem a Kecskemét ellen

A regionális leány junior bajnokság tizedik fordulójában a Kecskemét csapatát fogadták a DKA-s lányok. Dóra Márton és Papp Alexandra tanítványai minden negyedet megnyertek, végül negyvenöt ponttal bizonyultak jobbnak ellenfelüknél.

0
IMG_20191218_170023-600x450-300x225 DEBKA junior: Fölényes győzelem a Kecskemét ellen
dav

Fotó: DEBKA

Leány Regionális Junior Bajnokság 10. forduló
2019.12.18. Debrecen

Debreceni KA – Kecskeméti KC/B 97-52 (20-12,21-9, 25-11, 31-20)

DKA: Mondl Petra 9/3, Pallai Petra 5, Shirian Jázmin 8, Nagy Rebeka 9/3, Taricska Bianka 4, Szabó Zita 17/3, Szabó Csenge 2, Lóczi Ilka 2, Kőrösi Réka 6, Csorba Zsuzsanna 11/3, Horváth Petra 4, Herdon Anna 20/3

Edzők: Dóra Márton, Papp Alexandra

Dóra Márton: Az első negyedben még akadozott a játékunk, lassan lendültünk bele a mérkőzésbe. Amikor azonban sikerült felvennünk az utóbbi mérkőzéseken eredményre vezető sebességet és hozzáállást, magabiztosabbak lettünk mind védekezésben, mind pedig támadásban, és folyamatosan növelni tudtuk előnyünket. Mindenki, aki felment a pályára hasznosan tudott beszállni a játékba és ahogy a pontok eloszlása is mutatja, igazi csapatmunka eredménye ez a győzelem. Gratulálok a csapatnak!