DEAC KA U15: Hullámzó volt a teljesítmény

A Lehel Kosársuli otthonában vizitált a DEAC Kosárlabda Akadémia U16/B-s gárdája szombaton.

0

akürt-300x154 DEAC KA U15: Hullámzó volt a teljesítményFotó: kosarlabdaakademia.deac.hu

A jászberényiek és a debreceniek egyaránt nyeretlenek voltak a Fiú Kadett Bajnokság II. főtáblájának 6. fordulója előtt, és Bazsik Péter fekete-fehér alakulata ezúttal csak szoros küzdelemben maradt le a pontszerzésről.
Jól kezdtük a meccset, az első negyedet hoztuk öt ponttal, de a második etapban már fordítottak a házigazdák.
A nagyszünet után óriási küzdelem folyt a pályán, a DEAC ezúttal vesztesként jött ki belőle.

Lehel Kosársuli-DEAC U16/B 69-64 (18-23, 18-10, 18-16, 15-15)

DEAC: Váróczy 4, Fekete-Gál 3, KIncses 12, Fekete 12/6, Schmiedt -. Hámornyik 14/6, Csécsei 14, Wladimir -, Mátyus 3, Zsoldos 2, Bulik –

Edző: Bazsik Péter

Bazsik Péter: Ki-ki mérkőzést játszottunk az első perctől kezdve, hullámzó teljesítményt nyújtottunk. Sajnos az ellenfélnek sikerült ránk erőltetnie az akaratát. Ha az egész mérkőzésen gyors és agresszív kosárlabdát játszottunk volna, akkor megkönnyítettük volna a dolgunkat. Rengeteg mindent tapasztaltunk a mai mérkőzésen, ami segítheti a fiúk további fejlődését.