Fotó – fiba.basketballA serleg megtekintésére 2022. március 31-én, csütörtökön délelőtt 9:30 és 11:30 között a Debreceni Egyetem díszudvarában lesz lehetőség, ahol fotózkodni is lehet a kupával.
A trófea ezt követően átkerül a Főnix Arénába, a Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa helyszínére, ahol csütörtökön és pénteken továbbra is lesz lehetőség képeket készíteni a serleggel.
A szervezők szeretettel várják a kosárlabda szerelmeseit és az érdeklődőket erre a nem mindennapi eseményre!




