14 olimpiai aranyat gyűjtöttek a Shogun ifjú karatékái

A mögöttünk hagyott szombaton került megrendezésre Nyíradonyban a Kyokushin Karate Diákolimpia döntője.

0

shogun-300x128 14 olimpiai aranyat gyűjtöttek a Shogun ifjú karatékái48 egyesület 467 karatékája lépett tatamira az országos versenyen, köztük a debreceni Shogun SE fiatal harcosai is megmérettették magukat. Rácz Csaba tanítványai ismét bizonyították, tökéletesen elsajátították az edzéseken tanultakat, a nap végén 36 éremmel térhettek haza.

Eredmények:

Küzdelem:

Aranyérem: Pósán Zétény, Uszkai Flóra, Szabó Bence, Balázs Ákos, Csorba Kristóf, Bessenyei Csongor, Sebők Norman, Karap Anna, Vágó Csongor

Ezüstérem: Makay Zétény, Tóth Máté, Sólyom Gréta, Baranyai Máté

Bronzérem: Berényi Imre, Rácz Viktória, Szabó Péter, Remenyik Dániel, Szakály Dominik, Feczkó Zoltán

Formagyakorlat:

Aranyérem: Vágó Márton, Csaplovics Enikő, Bessenyei Csongor, Kozma Ákos, Uszkai Flóra

Ezüstérem: Remenyik Dániel, Szutor Anna, Remenyik Péter

Bronzérem: Sólyom Gréta, Szabó Petra, Sándor Róbert, Szabó Bence, Uszkai Janka, Terbócs Roland, Tarr Bence

A Diákolimpia döntőjében snepai Berencsi Tímea bíróként képviselte a Shogun SE-t.

KZT