Atlétika: Kerekes arany, Chrobák 4. hely

A Debreceni Sportcentrum-Sportiskola atlétái a fővárosban álltak rajthoz hétvégén.

0

bokcsarnok-300x169 Atlétika: Kerekes arany, Chrobák 4. helyFotó: atletika.hu

A BOK Csarnok adott otthont a Magyar Atlétikai Szövetség Nyílt Fedettpályás Versenyének február 13 – 14-én. A női 60 méteres gátfutók mezőnyében Kerekes Gréta esélyesként indult, és nem is kellett csalatkoznunk. ifj. Tomhauser István tanítványa magabiztos futással, 8.26-os idővel elsőként haladt át a célvonalon, majd két tizeddel megelőzve a miskolci Tóth Annát.

Chrobák Lili 200 síkon (27.20) a 33., míg 400-on idei legjobb eredményével (61.87) 16. helyen zárta a kétnapos versenyt. Csapó Tamás új egyéni csúccsal (14.52) az ötödik helyen végzett súlylökésben.

Szintén a BOK Csarnokban rendezték a Fedettpályás Felnőtt, U20 és U18 Összetett Atlétikai Magyar Bajnokságot. Az ifjúságiak hatpróbázó mezőnyében Chrobák Gergő 3623 ponttal, mely új egyéni rekord, az előkelő 4. helyet szerezte meg.