Baráth Péterék elutaztak Brazíliába

U17-es válogatottunk, Baráth Péterrel a soraiban október 26-án megkezdi világbajnoki szereplését, első mérkőzésükön Nigéria ellen lépnek pályára.

0

utazas-2-300x170 Baráth Péterék elutaztak Brazíliába

Fotó: mlsz.hu

Útra kelt a magyar U17-es labdarúgó válogatott, szombaton elutaztak a korosztályos világbajnokságot rendező Brazíliába. Nemzeti együttesünkre egy közel 30 órás repülőút vár, magyar idő szerint vasárnap este érkeznek meg Goianiába, a három csoportmérkőzés helyszínére.

A magyar válogatott mindhárom csoportmérkőzését a másfél millió lakosú Goianiában játssza le, a 13,500-as befogadóképességű Olimpiai Stadionban. Október 26-án, magyar idő szerint 22.00 órakor a nigériaiak ellen kezdünk, október 29-én (itthoni idő szerint éjfélkor) Ausztrália lesz az ellenfél, majd november 1-jén 21.00 órakor Ecuador ellen fejezzük meg szereplésünket a csoportban. A kvartett első két helyezettje és a hat csoport négy legjobb harmadikja jut tovább a nyolcaddöntőbe.

A keretben ott van a DVSC-DLA kiváló támadója, Baráth Péter is.

Sok sikert Péter! Hajrá magyarok!