DEAC U14: 13 gól 80 perc alatt

Kiütéses győzelemmel zárta a DEAC korosztályos együttese a Sényő elleni találkozót.

0

71030595_2488625461231324_656119811390046208_n-300x108 DEAC U14: 13 gól 80 perc alattFotó: DEAC Facebook

Sokat nem kellett várni az első debreceni találatra, már a 4. percben előnybe került a DEAC, amit az első félidőben még hét gól követett. Szünetben szinte teljes sort cserélt Benczik Zsolt, a kispadon ülő játékosokat is pályára küldte, akik nem tétlenkedtek, Incze Dénes egymaga négyszer köszönt be a Sényő kapujába. Az 50. perctől visszavettek a tempóból az egyetemi ifjak, a vendégek is gólra váltották helyzeteiket, háromszor voltak eredményesek. A győzelem viszont egy percig nem volt kérdéses, a két csapat közti különbség kidomborodott a találkozón.

Szép volt srácok!

DEAC – Sényő: 13:3 (8:0)

DEAC: Szőke (Borkó 41’), Deczki (Etemez 41’), Harasztosi (Bikki 41’), Juscsák (Csordás 41’), Székely (Balog 41’), Kovács, Mozga, Sárközi, Sztojka (Széles 41’), Kozma (Incze 41’), Tóth Zs.

Edző: Benczik Zsolt

Gólszerzők: Kovács 4’, 46’, Sárközi 9’, 39’, Kozma 11’, 20’, Furman 19’ (öngól), Juscsák 23’, Mocsár 28’ (öngól), Incze 42’, 47’, 49’, 80’

Benczik Zsolt: A mérkőzés előtt felhívtam a fiúk figyelmét arra, hogy ne az ellenfél játékerejével foglalkozzanak, játszanak felszabadultan, használják ki az üres területeket és alakítsanak ki minél több helyzetet. Az első félidőben ez működött, nyolc gólt szereztünk, szünet után is eredményesen kezdtünk, de utána érthetetlen módon kiengedtünk, amit ki is használt ellenfelünk. Gratulálok a csapatnak a nagyarányú győzelemhez!