DEBKA: A második félidőben sebességet váltottak a lányok

Magabiztosan győztek Dóra Márton tanítványai a regionális leány junior bajnokság kilencedik fordulójában. A DKA-s lányok végig kézben tartották a mérkőzést, és megérdemelt győzelmet arattak a Kecskemét “B” csapata felett .

0
09.27.-vs-Cegléd-1-600x450-300x225 DEBKA: A második félidőben sebességet váltottak a lányok
dav

Leány Regionális Junior Bajnokság 9. forduló

Kecskeméti KC/B – Debreceni KA 56-97 (10-25, 21-21, 9-27, 16-24)

DKA: Mondl Petra 7/3, Pallai Petra 2, Shirian Jázmin 20, Csorba Zsuzsanna 6, Horváth Petra 5/3, Szabó Zita 35/6, Nagy Rebeka 3, Szabó Csenge 13/3, Kőrösi Réka 6

Edzők: Dóra Márton, Papp Alexandra

Dóra Márton: Kilenc nap alatt ez volt a harmadik mérkőzésünk, ez meg is látszott a csapaton. Főleg a második negyedben érződött a fáradtság, amikor a kezdeti lendület alább hagyott és kicsit belealudtunk a saját zóna védekezésünkbe. A félidő után viszont sikerült sebességet váltanunk, jól működött a letámadásunk és könnyű kosarakkal, szép megoldásokkal el tudtunk lépni ellenfelünktől.