Debreceni érmek az Európa-bajnokság zárónapján is

A 27. CMAS Uszonyosúszó Európa-bajnokság negyedik versenynapján a magyar válogatott tagjai ismételten sikeresen zárták a napot és újabb két érmet szereztek.

0

Blaszák-Lillabal-Szűcs-Rebeka-Varga-Krisztina-Senánszky-Petra-összeállításban-a-dobogó-harmadik-fokára-állhatott-a-4x100-méteres-női-felszíni-váltó-csapat-4.-nap-300x212 Debreceni érmek az Európa-bajnokság zárónapján is

A magyar 4×100-as női felszíni váltó tagjaiként Kókai Dávid tanítványai, Senánszky Petra és Szűcs Rebeka, a Debreceni Búvárklub kiválóságai is medencébe ugrottak a kontinensviadal utolsó napján és remek úszással a harmadik helyen végeztek.

A magyar küldöttség számára a mai nappal és 12 éremmel lezárult a 27. CMAS Uszonyosúszó Európa-bajnokság, mivel a holnapi, nyíltvízi számokban nincs magyar induló.

A mieink legeredményesebb uszonyosúszója a tizenegyszeres világbajnok, Senánszky Petra lett 4 éremmel (2 arany, 1 ezüst, 1 bronz).