DLA-DEAC U19: 45 perc alatt fordítottak és nyertek a lányok

A Ferencvárosi vereséget követően a Kelen SC ellen megszerezte első győzelmét lánycsapatunk.

0

dsc_0223_custom_-300x200 DLA-DEAC U19: 45 perc alatt fordítottak és nyertek a lányok

Nem indult jól csapatunk számára a mérkőzés, a 8. percben megszerezte a vezetést a Kelen. Az első félidőben még nem sikerült egyenlíteni, viszont a második játékrészben megtalálták góllövő cipőjüket a lányok, péntek 13-a lévén, 13 perc alatt egalizáltak, majd háromgólos előnyre tettek szert. A 72. percben szerzett találattal pedig lezárták a mérkőzést és itthon tartották a három pontot.

Szép volt lányok!

DLA-DEAC – Kelen SC: 5:1 (0:1)

DLA-DEAC: Szabó Nikolett, Pintér Petra, Jónis Mónika (Kovács Krisztina 29’), Bécsi Barbara (Éles Réka 62’), Kota Szabina, Urbán Viktória, Kengye Vivien, Gajzágó Flóra, Komlós Lilla, Kovács Krisztina, Papp Boglárka, Fekésházy Eszter (Kakócz Adelina 46’)

Edző: Üveges Katalin

Gólszerzők: Urbán Viktória 52’, Kengye Vivien 56’, 72’, Kakócz Adelina 58’, Éles Réka 65’