Emberhátrányban is győzött a DEAC U19-es csapata

A debreceniek 10 emberrel is fölényesen verték a nyírségieket.

0

20150313112149_sport-foci-gol-labda-bankracio_642x369_cover-5-300x172 Emberhátrányban is győzött a DEAC U19-es csapata

Az U19-es bajnokság rajtján a DEAC hazai pályán lépett pályára a GFSE Oros ellen. A 22. percben a nyírségiek szerezték meg a vezetést, de csak rövid ideig örülhettek, mert a debreceniek a szünetig háromszor válaszoltak. A második játékrészt emberhátrányban kezdte a DEAC, mivel a 38. percben a játékvezető Bojti Leventét azonnali piros lappal kiállította. De ez nem hogy megtörte volna a csapatot, inkább feltüzelte és még négyszer terhelték meg ellenfelük kapuját Végül a DEAC fiataljai 7:1-re nyerték meg a találkozót.

DEAC – GFSE Oros: 7:1 (3:1)

DEAC: Molnár, Lipők, Ungvári, Kiss I., Bartha (Serebán 56’), Tóth B., Orosz (Oláh 61’), Bojti Á., Bojti L., Kádas, Nagy L. (Kocsis 46’)

Gólszerzők: Kádas 35’, 82’, Orosz 36’, Kiss I. 44’, Tóth B. 54’, Ungvári 62’, Bojti Á. 77’

Kiállítva: Bojti L. 38’