Fodor Antal: „mi vagyunk a mérkőzés esélyesei”

A DEAC férfi röplabdásai Szolnokon lépnek pályára pénteken.

0

                                       44052553_762523140745538_6538385214719131648_n-300x199 Fodor Antal: „mi vagyunk a mérkőzés esélyesei”Fotó: Papp Attila

Az előző fordulóban magabiztos győzelmet (3:0) arattak, jó játékkal egyetemistáink a Dunaferr ellen. Holnap a még nyeretlen Szolnok otthonába látogatnak, bár a vendéglátók bravúrt végrehajtva, kiütötték erősebb ellenfelüket a kupából, a csapat edzője, Fodor Antal győzelmet vár.

Fodor Antal: Lebecsülni nem szeretném pénteki ellenfelünket, de úgy gondolom, mi vagyunk a mérkőzés esélyesei, bár többször előfordult már, hogy rosszul kezdték a bajnokságot, később pedig megerősödtek. A realitás viszont jelenleg az, hogy jobbak vagyunk és mindenképp nyerni is szeretnénk. Ami viszont intő jel kell, hogy legyen, a szolnokiak tegnap Magyar Kupa mérkőzést játszottak, az NB-II tavalyi bajnokával Miskolcon és simán nyertek 3:0-ra, ellenfelük egyszer sem érte el a 20 pontot. Abban bízok, hogy jobb ütőerővel rendelkezünk, nyitásban és nyitásfogadásban is jobbak leszünk, támadásainkat jól fel tudjuk építeni. A Szolnok kupabravúrja ellenére, egyértelműen győzelmet várok.

Férfi röplabda NB-I

Szolnoki RK – DEAC SNK Kft

10.19. 19:00      Tiszaligeti Sportcsarnok