Futsal: Kiütéses DEAC-győzelem

A honi bajnokság góllövő listájának vezetője, Krascsenics Csilla ezúttal sem maradt adós.

0

krascsenics-300x191 Futsal: Kiütéses DEAC-győzelemFotó: deac.hu

A DEAC női futsalosai az Újpestet fogadták szombat este a DESOK-ban. Az eddig veretlen egyetemi gárda volt az eddig mindössze egy győzelmet taksáló lilák elleni meccs favoritja, mely abban is jól megmutatkozott, hogy az ötödik percre már 3–0 állt az eredményjelzőn, alig több mint egy perc alatt lőtte ezeket a gólokat a debreceni csapat. Krascsenics kétszer is betalált, de a gólgyártást Gajzágó kezdte el, aki azért még a 17. percben is berámolt egyet. Az egy félidőnyi játék alapján teljesen egyértelmű volt, esélye sincs az újpestieknek ezúttal Debrecenben.

A második félidő már egy kicsit visszafogottabb, szolidabb volt hazai oldalról, ami nem is csoda, hiszen a lényegi kérdések ekkorra már bőven eldőltek. Helyzetekkel tarkított játékrész volt ez is, ám ebben a húsz minutumban mindössze egy gólt láthatott már a közönség, azt is az utolsó percben, Üveges talált be a fővárosiak kapujába beállítva ezzel az 5–0-s végeredményt.