Herczeg András: „több játékosnál éreztem, nem mernek játszani”

A megyei rangadón a DVSC négy góllal maradt alul a Balmazújvárossal szemben. Szakvezetőnk szerint, az újvárosiak jobban átérezték, miért is játszanak.

0

bandi-300x200 Herczeg András: „több játékosnál éreztem, nem mernek játszani”

Jól kezdtük a mérkőzést, az első percekben Könyves és Sós révén volt lehetőségünk a gólszerzésre, de aztán elkezdtünk pontatlanul játszani. Támadásainkat nem építettük fel, a párharcok többségét elveszítettük, rengeteg volt a ki nem kényszerített és a technikai hiba. A Balmazújváros sokkal erőszakosabban, gyorsabban és pontosabban játszott, motiváltabbak voltak, jobban átérezték, milyen célért léptek pályára és megérdemelten nyerték meg a mérkőzést.

Mi nagyon gyenge teljesítményt nyújtottunk, több játékosnál éreztem, nem mernek játszani, de volt, akiknél elégedettséget véltem felfedezni. Az első félidő végén egy pontatlan átadásunk után vezetést szerzett az Újváros, majd szünet után ismét betaláltak, azt követően kockáztatnunk kellett, szerkezetet váltottunk, átálltunk három belsővédős játékrendszerre, de ez sem segített, továbbra sem tudtunk hatékonyak lenni, ráadásul ellenfelünk jól használta ki a lehetőségeit és újabb két gólt szerezett.

Több alapembert is nélkülöznöm kellett, a hátsó alakzatból hiányzott Nagy, Bényei, Ferenczi, a középpálya tengelyéből Jovanovic, többször említettem, nem tudunk 3-4 meghatározó játékost pótolni, de mindez nem magyarázat a csapat gyenge teljesítményére.