Fotó: mlsz.hu
Május 17-én elrajtol az U17-es labdarúgó Európa-bajnokság, mely eseményen a magyar válogatott az A-csoportban kezdi meg a küzdelmeket. Nemzeti csapatunk Wales, Lengyelország és Írország legjobbjai ellen lép pályára a csoportmérkőzéseken.
A végleges keret tagja a DVSC Labdarúgó Akadémia tehetséges védője, Hornyák Csaba.
Válogatottunk szerdán Wales ellen kezdi meg Európa-bajnoki szereplését a Hidegkuti Nándor Stadionban.
Az Európa-bajnokság csoportmérkőzéseinek programja
Május 17., szerda
A csoport
Lengyelország – Írország (16:30, Hidegkuti Nándor Stadion, Budapest)
MAGYARORSZÁG – Wales (20:00, Hidegkuti Nándor Stadion, Budapest)
C csoport
Skócia – Franciaország (16:30, Nagyerdei Stadion, Debrecen)
Portugália – Németország (20:00, Nagyerdei Stadion, Debrecen)
Május 18., csütörtök
B csoport
Szerbia – Szlovénia (17:00, Telki Edzőközpont, Telki)
Olaszország – Spanyolország (20:00, BSC Stadion, Budaörs)
D csoport
Svájc – Hollandia (15:00, DEAC Stadion, Debrecen)
Horvátország – Anglia (20:00, Balmazújvárosi Városi Stadion, Balmazújváros)
Május 20., szombat
A csoport
Írország – Wales (16:30, Pancho Aréna, Felcsút)
MAGYARORSZÁG – Lengyelország (20:00, Pancho Aréna, Felcsút)
C csoport
Portugália – Skócia (15:00, DEAC Stadion, Debrecen)
Franciaország – Németország (20:00, Balmazújvárosi Városi Stadion, Balmazújváros)
Május 21., vasárnap
B csoport
Spanyolország – Szlovénia (16:30, Hidegkuti Nándor Stadion, Budapest)
Szerbia – Olaszország (20:00, Hidegkuti Nándor Stadion, Budapest)
D csoport
Horvátország – Svájc (16:30, Nagyerdei Stadion, Debrecen)
Hollandia – Anglia (20:00, Nagyerdei Stadion, Debrecen)
Május 23., kedd
A csoport
Írország – MAGYARORSZÁG (20:00, Pancho Aréna, Felcsút)
Wales – Lengyelország (20:00, BSC Stadion, Budaörs)
C csoport
Franciaország – Portugália (15:00, Balmazújvárosi Városi Stadion, Balmazújváros)
Németország – Skócia (15:00, DEAC Stadion, Debrecen)
Május 24., szerda
B csoport
Spanyolország – Szerbia (17:00, BSC Stadion, Budaörs)
Szlovénia – Olaszország (17:00, Telki Edzőközpont, Telki)
D csoport
Hollandia – Horvátország (15:00, Balmazújvárosi Városi Stadion, Balmazújváros)
Anglia – Svájc (15:00, DEAC Stadion, Debrecen)
KZT