Íjászat: Végh Lili és Nagy István arannyal tért haza Budapestről

A fővárosban került megrendezésre április 15-én a Malév SC íjász szakosztályának szervezésében az év első GP minősítő és pontszerző versenye.

0

ijaszok-300x148 Íjászat: Végh Lili és Nagy István arannyal tért haza BudapestrőlKedvezőtlen időjárás fogadta a Vilmos Endre Sportcentrumban rendezett WA Pályaíjász Évadnyitóra érkező sportolókat. A szombati napon nem csak az érmekért léptek lővonalhoz az íjászok, ugyanis ez a verseny egyben kvalifikációs lehetőség is volt az országos bajnokságra.

A Hajdú Íjász Klub kiválóságai is elutaztak a fővárosi eseményre és értek el kiváló eredményeket. Nagy István U21-es reflex íjász a rangsoroló fordulót megnyerve a kiesési szakaszban is biztos kézzel célzott és első helyen zárta a versenyt. U18-as csigás íjászunk, Végh Lilit sem zavarta a meglehetősen mostoha időjárás, a nap végén átvehette megérdemelt aranyérmét. Deli Barna reflex íjász is jól teljesített, az 5. helyet szerezte meg.