Kétgólos hátrányból fordítottak és nyertek a lányok

A DEAC női futsalosai győzelemmel mutatkoztak be hazai közönségük előtt, ezzel megduplázták pontjaik számát.

0

59330245_2783288721713793_8173485556433420288_n-300x287 Kétgólos hátrányból fordítottak és nyertek a lányokFotó: DEAC Facebook

Az első játékrész nem alakult jól egyetemi csapatunk számára, az Astra két perc alatt kétgólos előnyre tett szert. Szünet után még nagyobb erőbedobással játszottak lányaink, ennek eredményeképpen előbb Tóth Nóra szépített, majd egy perc múlva Krascsenics Csilla egyenlített, három percre rá Horváth Viki is beköszönt, ezzel már vezetett a DEAC. Viki rövid idő múlva duplázott, 27 pernyi játék után 4:2 volt az állás. A vendégek próbálkoztak, hogy legalább az egyik pontot megszerezzék, szépíteniük sikerült ugyan, de a győzelmet nem tudták elvenni csapatunktól.