„Serdülőcsapatom önmagához képest haloványan, visszafogottan játszott, így az ő teljesítményükkel semmiképp sem lehetek elégedett. Nekem is át kell majd gondolnom, hogy miben kell változtatnunk a következő heti felkészülés során. Az ifik ellenben megérdemlik a dicséretet, hiszen simán, gond nélkül hozták a meccset, sikeresen megvalósítva mindazt, amit elterveztünk. Az pedig különösen fontos, hogy mindenkinek lehetőséget tudtam adni. A következő körben Békéscsabára látogatunk. Ott a serdülő lányoktól, lényegesen több kell majd ahhoz, hogy ne érjen minket kellemetlen meglepetés” – összegezte a tréner.
Ifi I. osztály
Budaörs – DVSC-TVP: 28:40
DVSC: Virág K., Kozma T. (kapusok) – Poczetnyik L. 9, Takács E. 2, Vámosi P. 7, Petrus M., Kelemen G. 2, Torma E. 5, Papik Zs. 1, Zelizi F. 2, Borgyos P. 8, Nemes N. 2, Kozma K. 1, Bíró P. 1, Erdélyi D. Edző: Győrvári Viktor.
Serdülő I. osztály
Budaörs – DVSC-TVP: 21:27
DVSC: Burai K., Bágyi S., Mirkó A. (kapusok) – Galsai D., Haja D. 1, Török L. 5, Sápi B. 5, Buzás P., Kórik V. 1, Petis P., Ofra Zs. 1, Eszenyi B. 4, Sápi G. 4, Petrovics A. 6. Edző: Győrvári Viktor.




