Kézilabda utánpótlás: Az ifik kiütötték az MTK-t

Mindkét korosztályos csapatunk győzelemmel zárta a hétvégi fordulót.

0

hnanas_dvsc_up-3-300x169 Kézilabda utánpótlás: Az ifik kiütötték az MTK-tFotó:dvsckezilabda.hu

Az ifik hamar eldöntötték a mérkőzést, az első félidő végére 11 gólos előnyre tettek szert és ezt végig tudták tartani. Kiváló játékkal, szép kézilabdát bemutatva nagyarányú győzelmet arattak.

A serdülők találkozója jóval kiélezett küzdelmet eredményezett, félidőben még a hazaiak vezettek három góllal, de a lányok nem adták fel és meg tudták fordítani az eredményt.

Női ifjúsági I. osztály

MTK – DVSC SCHAEFFLER: 25:37 (12:23)

Győrvári Viktor: Az MTK eredményei alapján nehezebb mérkőzésre számítottunk, de már 10 perc után eldöntöttük a két pont sorsát. A lányok maximálisan beleálltak a mérkőzésbe, az elején még próbált zárkózni ellenfelünk, feljöttek 3-4 pontra, de fokozatosan elhúztunk tőlük, a szünetre már nagy lett a különbség. Jó iramban, ütemben és ügyesen játszottak a lányok, panaszra nem lehet okom, most csak dicsérni tudom őket, magas szinten kézilabdáztak. Mindenkinek meg tudtam adni a lehetőséget, még két serdülő játékos is játszott 15-20 percet.