Kibérelték a dobogót a DSI úszóreménységei

Június 1-2. között a Debreceni Sportuszoda adott otthont a Hajós Alfréd Kupa 2. fordulójának.

0

IMG_5275-300x175 Kibérelték a dobogót a DSI úszóreménységeiFotó: dsidebrecen.hu

A kétnapos viadalon 24 hazai-és 7 határon túli egyesület 343 korosztályos és felnőtt úszója ugrott medencébe. A DSI Debrecen 61 reménysége állt rajtkőre szombaton és vasárnap, akik kiváló eredményekkel örvendeztettek meg minket, összesen 110 érmet vehettek át.

A DSI különítményéből kiemelkedik Balogh Viktória és Szabó Zoé Zamira teljesítménye, akik egyéniben hat-hat alkalommal léphettek fel a dobogó legmagasabb fokára, illetve Horváth Enikő is hat érmet vehetett át. A bőséges medáltermés mellett Piros Patrik és Szabó Zoé Zamira megnyerte a korosztály legjobbjának járó kupát.

Eredmények

Bálint Benedek: 50-100-200 mell 1. hely

Balogh Viktória: 50-100-200-400 gyors, 100-200 pillangó 1. hely

Balogh Péter: 50 gyors 3. hely

Barta Levente: 200 pillangó 1. hely, 100 pillangó 3. hely

Béke Blanka: 200 gyors, 200 pillangó 3. hely

Borsos Csilla Dóra: 100 hát 2. hely

Busánszky Anasztázia: 100-200-400 gyors 1. hely, 50 gyors 2. hely

Czomba Patrik: 100 mell 1. hely, 50 mell, 100 gyors, 100 hát 2. hely, 100 pillangó 3. hely

Erdős Luca: 100-200 gyors, 200 hát 2. hely, 100 pillangó 3. hely

Fagyal Kristóf: 200 vegyes 2. hely, 100-200 hát, 200 gyors 3. hely

Harmati Zsófia: 50 mell 3. hely

Horváth Enikő: 50 gyors, 100 hát 1. hely, 100 gyors, 200 vegyes 2. hely, 50 hát, 100 mell 3. hely

Hudra Dorina: 50 mell 2. hely

Juhász Petra: 50 mell, 100 hát 3. hely

Kapin Ákos: 100-200 gyors 3. hely

Kenyeres Gergő: 200 hát-gyors-pillangó 2. hely, 50 hát 3. hely

Kinczel Adrien: 200 gyors 2. hely, 100-400 gyors 3. hely

Kocsány Alexandra: 50-100 gyors 2. hely, 50-100 hát, 100 pillangó 3. hely

Kóté Ajna: 50 pillangó 2. hely

Kovács Kitti: 200 hát 3. hely

Kovács Ádám: 200 gyors 1. hely

Kovács Kálmán: 50-100 mell 3. hely

Kulcsár Emma: 50 gyors 3. hely

Lakatos Gábor: 200 mell, 200 pillangó 3. hely

Mikita Zalán: 200 pillangó 2. hely

Orovecz Krisztián: 200 mell 1. hely, 50 mell 3. hely

Orovecz Patrik: 200 vegyes 1. hely, 100-200 hát 2. hely

Pénzes Panna: 200 vegyes, 200 gyors 2. hely, 50-100 gyors, 100 mell 3. hely

Piros Kristóf: 100 mell 2. hely, 100 pillangó 3. hely

Piros Patrik: 100-200 mell, 50 gyors 1. hely, 100 gyors 2. hely

Schwarcz Mátyás: 50-100 hát, 200 vegyes 3. hely

Szabó Zoé Zamira: 100-200 gyors, 50 pillangó, 50 hát, 100 mell, 200 vegyes 1. hely

Szilágyi Barna: 200 pillangó 3. hely

Tóth Marcell: 200 mell 2. hely

Tőke Hédi: 100 hát, 200 vegyes 3. hely

Vágó Szonja: 50-100 hát 2. hely

Végh Eszter: 50 mell 1. hely, 100-200 mell 2. hely

Velekei Benedek: 100-200 hát, 200 pillangó 2. hely

Velekei Botond: 100 pillangó 2. hely

Vezendi Gergő: 200 gyors 2. hely

Zsurek Dávid: 50 gyors, 100 pillangó 1. hely, 100 gyors 3. hely

4×50 méter MIX gyorsváltó (Kapin Ákos, Schwarcz Mátyás, Szabó Zoé Zamira, Erdei Nóra) 2. hely

4×50 méter MIX gyorsváltó (Piros Kristóf, Aranyi Dániel Zalán, Harmati Zsófia, Pénzes Panna) 3. hely

4×50 MIX vegyesváltó (Tőke Hédi, Kovács Kálmán, Velekei Botond, Kóté Ajna) 2. hely