Kiss Máté gólpasszai győzelmet értek

Jól sáfárkodott helyzeteivel az U15-ös csapat.

0

u15-2-300x169 Kiss Máté gólpasszai győzelmet értek

Eléggé át kellett alakítani csapatát Németi Jánosnak a sok hiányzó miatt, de ez nem látszott meg a játékon. Bár kiegyenlített volt az első félidő, szünetre kétgólos előnnyel vonulhatott a DLA. Egy baloldali támadás végén Kiss Máté kényszerítőzött Lakatossal, aki gyönyörűen kilőtte a hosszú sarkot. Öt percre rá újra Kiss Máté volt az egyik főszereplő, passzával Bernád kilépett a védők közül és a léc alá bombázott.

Szünet után továbbra is kiegyenlített volt a játék, helyzetek mindkét oldalon adódtak. Ezek egyikéből született a harmadik debreceni találat, ki más, mint újra Kiss Máté! Jól tartotta meg egy megindulásnál a labdát, tökéletes mélységi átadása Sustyák elé került, aki kilőtte a hosszút.

Legyen bármennyire felforgatott a csapat, a játékosok jó teljesítményt nyújtottak, szép gólokkal megérdemelten nyerték meg a mérkőzést.

DVSC-DLA – Kaposvári Rákóczi: 3:0 (2:0)

DVSC-DLA: Urbán, Kovács (Gellén 70’), Sustyák (Tóth Á. 74’), Farkas, Mucsányi, Kuszkó (Sándor 70’), Bernád, Kiss B., Zahuczky, Perevuznik, Réti

Edző: Németi János

Gólszerzők: Kovács 33’, Bernád 37’, Sustyák 62’

Kovacs_Gergo3-1-205x300 Kiss Máté gólpasszai győzelmet értek   Bernad_Szabolcs-205x300 Kiss Máté gólpasszai győzelmet értek Sustyak_Balint-205x300 Kiss Máté gólpasszai győzelmet értek

Nemeti_Janos_k-2 Kiss Máté gólpasszai győzelmet értek Németi János: A sok hiányzó miatt teljesen más csapattal álltunk fel, mint az eddigi mérkőzéseken, kilenc játékosra nem számíthattam, de akik ma pályára léptek, minden dicséretet megérdemelnek, jól pótolták a hiányzókat. Egy jó képességű csapatot sikerült legyőznünk, nem volt sima mérkőzés, a labdabirtoklás olyan 50-50% volt, ami döntött, a jó helyzetkihasználásunk. A Kaposvárnak is voltak lehetőségeink, de Urbán Geri nagyon jól védett. Kiss Balázs a fiatalabb korosztályból jött fel és három gólpasszt adott, megdicsérném Kovács Gerit, szép gólt szerzett és jól játszott. Gratulálok minden játékosnak.