Esőt jósoltak a szombati versenyre, de szerencsére az égi áldás elmaradt, bár párás, hűvös volt az idő, ám ez nem zavarta az íjászokat. Az egynapos megmérettetésen városunkat a Hajdú Íjász Klub kiválósága, Ludman Patrik képviselte.
Patrik biztos kézzel célzott és a verseny zárásaként nem csak jól megérdemelt aranyérmét vehette át, hanem éves jó teljesítményének jutalmaként, a 2023-as év Mezei Nagy Díját is.




