Megduplázná győzelmei számát a kis Loki

A DVSC második csapata vasárnap idegenben, a Tállya otthonában gyarapíthatja pontjainak számát.

0

DSC_3046-Kozepes-1170x767-300x197 Megduplázná győzelmei számát a kis LokiFotó: dvsc.hu

Az előző fordulóban megszerezte idei első győzelmét Szúcs János harmadosztályban vitézkedő csapata, mely gárda 3-1-re múlta felül az Újpest második számú alakulatát. A piros-fehérek végig szervezetten, fegyelmezetten futballoztak, már az első félidőben eldöntötték a pontok sorsát. A mérkőzés után a debreceniek mestere is elégedettségét fejezte ki: „Végre a tudásunk szerinti játékot nyújtottuk. Maximálisan elégedett vagyok a játékosokkal, mindenki próbálta a pályán azt nyújtani, amit mérkőzés előtt megbeszéltünk”. A sikernek köszönhetően a debreceni legénység a táblázat 15. helyére lépett előre.

Vasárnap egy ki-ki mérkőzés vár a hajdúságiakra, ugyanis a 7. fordulóban a 18. pozícióban lévő Tállya együttesét fogadják. A borsodiak is első győzelmüket ünnepelhették előző héten, egy góllal nyertek a Tiszafüred ellen. A kék-fehérek támadósora nem tűnik túl hatékonynak, az elmúlt hat fordulóban csak két alkalommal sikerült bevenniük ellenfeleik kapuját. Vélhetően, mindkét gárdának nagy lökést adott az idei első siker, azzal a céllal lépnek pályára a felek, hogy megduplázzák győzelmeik számát. Ha sikerül átmenteni a jó formát, fegyelmezett védekezéssel, jó helyzetkihasználással el lehet hozni idegenből a pontokat, a mérkőzés végén a debreceniek örülhetnek. Egy győzelemmel ismét nagyot léphetne előre a táblázaton a kis Loki, szerencsés esetben, akár a 10. helyre ugorhat a gárda.