
Salánki Attila: „A hétvégén a tabella utolsó helyezettjét fogadtuk a Debreceni Jégcsarnokban. Betegségektől miatt megtizedelt csapat érkezett hozzánk, a Szigeti Bikák zömükben U12-es játékosokkal álltak ki a mérkőzésre. Az eddig nyeretlen csapat ellen hoztuk a kötelezőt, a találkozó már az első harmadban eldőlt. A mérkőzés legjobbja Szűcs Martin lett, aki a 6 gólt szerzett. Sajnos, a shutout nem jött össze, elkerülhető gólokat kaptunk. Ugyanakkor jó volt látni, hogy a csapat képes szemet gyönyörködtető passzjátékokat bemutatni. Örülök, hogy végre eljutottunk idáig és ezúton is köszönjük az előkészítős játékosok segítségét!”
Debreceni HK C – Szigeti Bikák 15-2 (4-1, 5-0, 6-1)
Gólszerzők: Szűcs M.(6), Árva(2), Szabó M.(2), Tóth Á.(2), Kiss B., Tassi és Majoros





