Négy érmet zsebeltek be atlétáink

A fővárosban rendezték meg hétvégén a MASZ Nyílt Fedettpályás Versenyét.

0

letöltés Négy érmet zsebeltek be atlétáinkFotó: MOB

A kétnapos budapesti versenyen, a nemzetközi mezőnyben rajthoz álltak a Debreceni Sportcentrum-Sportiskola atlétái. A debreceni különítmény tagjai négy versenyszámban állhattak dobogóra a kétnapos megmérettetésen.

Hodossy-Takács Sámuel magasugrásban beállítva idei legjobb eredményét (2.00), a legfényesebb medált gyűjtötte be. Kiváló gátasunk, Koroknai Tibor ezúttal 600 méter síkon állt rajthoz, 1:21.19-es ideje a második helyre volt elég.

A női rúdugrók mezőnyében Klekner Hanga Csengének több rontott kísérlete miatt ezúttal meg kellett elégednie az ezüstéremmel. Az ifik közt Schmiedt Lilla 60 gáton harmadik helyen ért célba, a 9.42-es idő eredményével megjavította egyéni rekordját.

A többiek értékes helyezéseket értek el, voltak, akik megjavították egyéni csúcsukat.