Ludman Patrik nyerte az erdőspusztai nagydíjat

A debreceni Erdőspuszta Arborétum adott otthont november 11-én a 2023-as Mezei Nagy Díj versenysorozat negyedik, záró fordulójának.

0

397600354_851716943408725_6578799639117520464_n-300x158 Ludman Patrik nyerte az erdőspusztai nagydíjatEsőt jósoltak a szombati versenyre, de szerencsére az égi áldás elmaradt, bár párás, hűvös volt az idő, ám ez nem zavarta az íjászokat. Az egynapos megmérettetésen városunkat a Hajdú Íjász Klub kiválósága, Ludman Patrik képviselte.

Patrik biztos kézzel célzott és a verseny zárásaként nem csak jól megérdemelt aranyérmét vehette át, hanem éves jó teljesítményének jutalmaként, a 2023-as év Mezei Nagy Díját is.