Debreceni lányok uralták a legrövidebb sprintszámot

Hétvégén került megrendezésre a Budapest Open - Schulek Ágoston Emlékverseny.

0

5819ff985df847d33ffa0003e82751393e32950beddac43fe6a216d89258aee6-300x131 Debreceni lányok uralták a legrövidebb sprintszámotFotó: atlatika.hu

A nemzetközi mezőnyben a Debreceni Sportcentrum-Sportiskola atlétái is megmérettették magukat több korosztályban. Két kiváló gátasunk, Kozák Luca és Kerekes Gréta ezen a versenyen nem saját számukban, hanem, 100 méteres síkfutásban álltak rajthoz, első és második helyen értek célba. Luca a 200-on is elindult, a negyedik legjobb idővel futott át a célvonalon.

Klekner Hanga Csenge jó formáját jelezvén, új egyéni csúccsal nyerte meg a rúdugrást, a múlt héten 60 méter felett dobó Szilágyi Réka a dobogó harmadik fokára állhatott fel a gerelyhajítás eredményhirdetésénél.

A fiú újonc-serdülő 300 gát számát, megjavítva legjobb idejét, Szabó Bence nyerte.

100 méter:

Kovács Adrienn 3. helyen (14.14 PB), Schmiedt Lilla szintén 3. helyen (13.40) értek célba saját futamukban