Népes, és nagyon erős volt a mezőny a különböző kategóriákban. A világ minden tájáról, Dél Afrika, Ukrajna, Horvátország, Moldova, Oroszország, Románia, Olaszország és még lehetne sorolni, érkeztek táncosok az ötnapos megmérettetésre. Városunkat a Feeling Tánc es Mazsorett Egyesület többszörös világbajnoka, Takács Szofi képviselte, aki korábbi versenyeken nyerte el a jogot, hogy a horvát fővárosban is megcsillogtassa tudását.
Szofi öt kategóriában – open, líra, jazz, modern, show – lépett színpadra és táncaival nem csak a nézőket kápráztatta el, hanem a zsűrit is elvarázsolta, akik magas pontszámokkal díjazták művészi színvonalú előadásait. Az ifjú cívisvárosi hölgy négyszer állhatott fel világkupa dobogó legmagasabb fokára, a legfényesebb medálok mellett pedig egy ezüstérmet is átvehetett. Kiválóságunk a nap zárásaként megkoronázta teljesítményét, 300 koreográfia közül, beválasztották a top 20-ba és a Ministar gálán is színpadra léphetett.
Takács Szofi nem pihenhet, az elkövetkező napok is munkával telnek, következő hétvégén pedig Porec felé veszi az irányt, ugyanis a Dance Star Világbajnokságon, már az egysület többi táncosával is megméretteti magát.
Eredmények
Open: 1. hely
Líra: 1. hely
Modern: 1. hely
Show: 1. hely
Jazz: 2. hely