Legfrissebb hírek

Három kosaras távozott a DEAC-tól

Fotó: DEAC Pongó Máté 2024-ben érkezett Szolnokról Debrecenbe, a mögöttünk álló két kiírásban pedig összesen 60 bajnoki mérkőzésen lépett pályára. Az irányító harcosságával és önzetlenségével...